firma przeprowadzkowa

W Internecie roi się od ogłoszeń i ofert firm przeprowadzkowych. W najbliższym czasie chcesz skorzystać z usług takie firmy? Planujesz przeprowadzkę. Zdajesz sobie sprawę, że to duże przedsięwzięcie, na które nie bardzo masz czas. Terminy naglą. Dobrą decyzja jest wynajęcie profesjonalistów. Pytanie: jak wybrać odpowiednią firmę.

Pierwszą rzeczą, która powinieneś się kierować jest zapoznanie się z przeszłością firmy, tj, jakie ma doświadczenie, ile lat działa na rynku, jakie ma referencje. Wówczas możesz zyskać pewność, że masz do czynienia z profesjonalistą.

Druga rzecz to – zwróć uwagę na ofertę firmy przeprowadzkowej. Dowiedz się, jakie usługi oferuje. Czy dostarcza rzeczy do pakowania. Czy istnieje możliwość wynajęcia pracowników do pomocy przy pakowaniu mienia. Jakimi samochodami dysponuje firma. Być może chcesz przewieźć meble, a do tego będzie potrzebny zdecydowanie inne auto. A co z antykami i innymi drogimi czy nie gabarytowymi przedmiotami? Zorientuj się, czy firma jest w stanie je przewieźć. Zapytaj czy firma ma w ofercie usługi dodatkowe, np. demontaż i montaż mebli. Może się okazać, że taka usługa okaże się być niezbędna w Twoim przypadku.

Punkt trzeci to zasięg. Musisz wiedzieć, na jakim terenie pracuje firma przeprowadzkową. Może się okazać, że działa lokalnie albo tylko w obrębie Państwa, a dla Ty przeprowadzasz się za granicę.

Czwarta rzecz to dokładnie przeczytaj umowę i zadaj pytanie, jeśli masz jakieś wątpliwości. Nie ma nic gorszego niż pozostawienie pytań bez odpowiedzi.

Zapoznaj się z ofertą naszych przeprowadzek w Legionowie