przeprowadzki ursusPrzeprowadzka to ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny czy firmy. Jej zorganizowanie wymaga poświęcenia czasu i energii. Nie zawsze jednak wszystko wyjdzie, tak jak byśmy sobie tego życzyli, dlatego najlepiej jest zadanie to powierzyć specjalistom.

Organizujemy różnorodne przeprowadzki. Bez względu na to czy zmieniasz miejsce zamieszkania w obrębie Ursusa i okolic czy przeprowadzasz się do innego miejsca w Polsce czy za granicę. Wykonamy przeprowadzkę szybko i sprawnie, a Ty nie będziesz musiał się niczym przejmować. Dla nas nie ma zleceń niemożliwych. Dostarczymy materiały do zapakowania mienia. Zapakujemy Twoje rzeczy i zabezpieczymy je w taki sposób, aby w transporcie nic nie zostało uszkodzone. Ponadto przetransportujemy wszystkie rzeczy do miejsca docelowego. Istnieje również możliwość zamówienia usługi demontażu i montażu mebli. Nie tylko je przewieziemy, ale również ustawimy w nowym miejscu. Posiadasz stare meble, szafki, regały, które zaśmiecają Ci pomieszczenie? Zajmiemy się tym. Na Twoje życzenie zabierzemy je i oddamy do utylizacji.

Jeżeli planujesz przeprowadzkę za granicę, zaplanujemy dla Ciebie logistykę, przygotujemy bezpłatną wycenę, a w końcu – zajmiemy się przeprowadzką!

Każda przeprowadzka objęta jest stosownymi ubezpieczeniami, które chronią mienia zarówno w transporcie, jak i w domu czy mieszkaniu.

Obsługujemy setki firm i osób rocznie. Dołącz do nich i Ty!

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu tel. 512 443 960

Dzielnica Warszawa Ursus