przeprowadzki biurMyślą Państwo z zmianie siedziby firmy? A może znalazło się już nowe miejsce, gdzie można by przenieść Państwa biuro? Zmiana miejsca siedziby to dobry znak. Świadczy to o tym, że firma się rozrasta, potrzebuje nowego zaplecza. Czasami jest również tak, że konieczne jest otwarcie centrali firmy, w innym miejscu, w innym mieście, a nawet w innym kraju. Wszystko to brzmi optymistycznie, ale przerażać może fakt przeprowadzki biura. W każdej firmie są dokumenty, które koniecznie trzeba przerzucić w inne miejsce. Jest tego dość sporo, nawet, jeśli dotychczasowe biuro nie jest zbyt duże.

Mamy na to rozwiązanie!

Zajmujemy się profesjonalnymi przeprowadzkami biur. Przez lata swojej działalności pomogliśmy niejednej firmie zmienić miejsce urzędowania czy też otworzyć nowy oddział, centralę. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że taką przeprowadzkę można zrobić szybko, sprawnie i bez problemu. Cenimy Państwa czas i wiemy, że każdy dzień zwłoki to również strata dla Państwa firmy, która w tym czasie na siebie nie zarabia. Czas to pieniądz, a my szanujemy jedno i drugie.

Z czystym sumieniem mogą Państwo powierzyć nam:

  • zapakowanie niezbędnych rzeczy do przewożenia
  • przewiezienie zapakowanych przedmiotów do nowego biura
  • zapakowanie, zabezpieczenie oraz przewiezienie mebli oraz sprzętów biurowych
  • wniesienie do nowego biura przywiezionych rzeczy

Każda z przeprowadzek opatrzona jest ubezpieczeniem na wypadek uszkodzenia albo kradzieży przedmiotów

Nasze usługi skierowane są zarówno do małych firm, jak i dużych korporacji. Nie ma znaczenia również, w jakie miejsce na świecie chcesz przenieść swoje biuro. Zadzwoń. Ustalimy szczegóły i odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytanie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, co pokazują opinie zadowolonych klientów. Będzie nam miło, jeśli do tego grona zechcą dołączyć i Państwo.

Zadzwoń: 512-443-960