przeprowadzki PruszkówPrzeprowadzka jest normalną rzeczą w życiu każdego człowieka. Zakładamy rodziny, bądź też otrzymujemy lepszą prace i jesteśmy zmuszeni przenieść się do innego miejsca. Czasami również inne rzeczy decydują o tym, że przeprowadzamy się nawet za granicę. Czy to odziedziczenie majątku, przejęcie domu po rodzinie, emigracja zarobkowa itp. Bez względu na powód, konieczne jest odpowiednie zorganizowanie przeprowadzki. Mimo, że taka wizja może Cię przerażać, musisz wiedzieć, że jest sposób na szybką i bezpieczną przeprowadzkę.

Przeprowadzki na terenie Pruszkowa

Zajmujemy się organizowaniem przeprowadzek od wielu lat. Mamy niemałe doświadczenie, dlatego wiemy, że można zrobić to szybko i sprawnie. Co najważniejsze – wiemy jak to zrobić, aby wszystko poszło zgodnie z planem i na czas.
Oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe tj.:

  • pakujemy rzeczy, również dostarczymy niezbędne materiały takie jak: kartony, folie, stretch, taśmy klejące itp.
  • zajmujemy się załadunkiem i rozładunkiem przedmiotów
  • zajmiemy się również demontażem i montażem mebli oraz utylizacją tych niepotrzebnych, aby niepotrzebnie nie przewozić ich do nowego mieszkania
  • w swojej ofercie mamy również dodatkowe usługi: przewozimy nietypowe, wartościowe rzeczy, np. antyki, fortepian, pianino itp. Odpowiednio je zabezpieczymy

Nasi pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenia z zakresu pakowania przedmiotów. Dzięki temu nawet te najbardziej cenne nie zostaną uszkodzone.
Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Organizujemy przeprowadzki na terenie Pruszkowa, Warszawy, a nawet całego kraju czy za granicę.
Masz pytania? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu tel. 512 443 960!

Pruszków