przeprowadzki bielanyOsoby, które stosunkowo często zmieniają miejsce zamieszkania mają wprawę w zarządzaniu przeprowadzką. Niestety, dla większości z nas przeprowadzka jest koszmarem, z którego jak najszybciej chcielibyśmy się obudzić. Najlepiej już w nowym mieszkaniu lub domu. To możliwe!

Jako firma przeprowadzkowa z wieloletnim doświadczeniem w branży pomogliśmy już w niejednej przeprwadzce na Bielany… Naszym Klientom – pogrążonym w chaosie pakowania się – oferujemy nie tylko usługi przewozowe, ale również pomoc w załadunku mebli, czy pakowaniu. Zjawiamy się w opuszczanym lokalu uzbrojeni w kartony, folie, taśmy klejące, grube flamastry – słowem wszystko, co niezbędne podczas segregacji i zabezpieczania własności naszych klientów – i zaczynamy działać. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia w zakresie zabezpieczania przewożonych rzeczy, w związku z czym macie Państwo pewność, iż nawet najbardziej delikatne z Państwa drobiazgów zostaną odpowiednio zabezpieczone na czas transportu i bezpiecznie przewiezione do nowej lokalizacji. Dodatkowo oferujemy ubezpieczenie przeprowadzki, które chroni mienie na wypadek kradzieży czy zniszczenia.

A co z niepotrzebnymi meblami? Często w trakcie przeprowadzki okazuje się, że część dotychczasowego wyposażenia mieszkania lub lokalu usługowego nie będzie nam już potrzebna. W takich sytuacjach nasza firma oferuje utylizację mebli oraz innych elementów wyposażenia.

Przeprowadzki na Bielany – sprawniej niż myślisz!

Niezależnie od tego, czy planujecie Państwo przeprowadzkę na Bielany, czy właśnie Bielany opuszczacie z naszą pomocą przeprowadzka przebiegnie szybko i sprawnie. Obsługujemy przeprowadzki na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, a nawet całej Polski. W tych zagranicznych też możemy pomóc! Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami. Posiadamy niemałe doświadczenie w zakresie organizacji przeprowadzek małych i średnich firm, a także dużych przedsiębiorstw i korporacji.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących organizacji przeprowadzki na Bielany zapraszamy do kontaktu pod numerem 512 443 960.

Dzielnica Warszawa Bielany