przeprowadzki ŁomiankiMówi się, że przeprowadzki nie są wcale takie skomplikowane. Kluczem do sukcesu zorganizowania sprawnej i szybkiej przeprowadzki jest świetna organizacja. Zgadzamy się z tym!

Jeśli zatem planujesz przeprowadzkę na terenie Łomianek. Wynająłeś właśnie nowe mieszkanie czy też znalazłeś nowe, większe biuro, gdzie możesz przenieść siedzibę swojej firmy to niewątpliwie czeka Cię przeprowadzka. Bez względu na to czy przeprowadzasz się na terenie Łomianek czy przenosisz się do innego miasta na terenie Polski albo wyjeżdżasz za granicę. Zorganizujemy dla Ciebie przeprowadzkę, o której marzy każdy. Szybko, sprawnie i solidnie.

przeprowadzki w ŁomiankachZajmujemy się pakowanie, transportowaniem, a nawet rozpakowywaniem rzeczy. Wszystkie przewożone przedmioty są odpowiednio zabezpieczone przez naszych pracowników. Każdy z nich przechodził kurs związany z zasadami odpowiedniego pakowania przeróżnych rzeczy. Dlatego też zyskujesz pewność, że w trakcie transportu nim się im nie stanie. Ponadto każda z przeprowadzek opatrzona jest ubezpieczeniem. Zajmujmy się również demontażem i montażem mebli, a nawet utylizacją tych niepotrzebnych.

Corocznie przeprowadzamy setki osób prywatnych i firm w różne miejsca na świecie. A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach. Cechuje nas rzetelność, szybkość, terminowość wykonywanych zleceń. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, uwzględniając potrzeby klienta. Dzięki temu zyskaliśmy mnóstwo zadowolonych klientów. Czekamy, aż Ty dołączysz do tego grona.

Łomianki

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, które dodatkowo podlegają negocjacji.

Masz pytania? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu tel. 512 443 960!