przeprowadzki OtwockOd zawsze wydawało Ci się, że zorganizowanie przeprowadzki na terenie Otwocka jest niemożliwe? Pakowanie rzeczy, przenoszenie mebli jest niemałym wyzwaniem. Problemy zaczynają się również wtedy, kiedy musisz przewieźć pianino czy fortepian. To niełatwa rzecz, zwłaszcza, jeśli nie posiadasz odpowiedniego transportu. Boisz się również o swoje antyki?

Od dzisiaj nie musisz! Tomi Trans zajmie się zorganizowaniem szybkiej, sprawnej i bezpiecznej przeprowadzki na terenie Otwocka. Zorganizujemy przeprowadzkę również na terenie Polski, a na nawet zagranicę. Dla nas nie ma żadnych barier! Wyszkolony zespół z łatwością zorganizuje przeprowadzkę w niemal każde miejsce na świecie!

przeprowadzki mieszkań OtwockDostarczymy materiały niezbędne przy pakowaniu rzeczy. Pomożemy przy przenoszeniu rzeczy, przetransportujemy je w miejsce docelowe. Bez problemy rozpakujemy przewiezione przedmioty. Wniesiemy meble. Oferujemy również demontaż i montaż mebli. Jeśli masz takie, których nie chcesz zabierać w nowe miejsce – zostaw je nam. Zajmiemy się ich utylizacją.

Przeprowadzki Otwock to pełen profesjonalizm. Zorganizowaliśmy mnóstwo przeprowadzek zarówno osób prywatnych, jak i firm czy nawet instytucji. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu tel. 512 443 960

Oferujemy atrakcyjne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Otwock