Taxi bagażowePotrzebujesz przewieść jedynie kanapę lub szafę? Taxi bagażowe Ci w tym pomoże. Szybko i sprawnie przewieziemy również pojedynczy bagaż czy mebel. Wybierasz się na duże zakupy i potrzebujesz transportu? Zapraszamy przewieziemy to czego nie przewiezie zwykła taksówka. Wybierasz się w podróż pociągiem czy samolotem i masz duży bagaż? Zapraszamy pomożemy szybko, tanio i sprawnie! Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firm jak i osób indywidualnych.

Atutem naszej firmy jest ogromne doświadczenie oraz odpowiednio przygotowane zaplecze techniczne, umożliwiające nam podejmowanie się zadań o różnorodnej specyfice i rozmiarze. Przewozimy wielkogabarytowe meble jak i mniejsze delikatniejsze bagaże. Posiadamy odpowiednie zabezpieczenie, które gwarantuje bezpieczeństwo przesyłki.

Nasza firma posiada ubezpieczenie na wszystkie czynności związane z przeprowadzką i transportem, co gwarantuje spokój dla naszych Klientów. Bezpłatnie dostarczymy również kartony do pakowania. W ramach powierzonych nam zadań mogą Państwo liczyć także na naszą pomoc w zakresie montażu i demontażu mebli, prac porządkowych po przeprowadzce oraz utylizacji starych mebli.