przeprowadzki domówZmieniają Państwo adres zamieszkania? Wymarzony dom został wybudowany albo kupiony. Pozostaje jeszcze zabrać się za przewiezienie rzeczy. To wcale nie wydaje się takie proste, tym bardziej, że przez wiele lat wspólnego dorabiania uzbierało się ich całkiem sporo. Myśl pakowania tych wszystkich rzeczy, może przyprawić o ból głowy. Nie mówiąc o tym, że konieczne będzie ich jak najszybsze przewiezienie.  Jesteśmy świadomi wyzwań, jakie przed Państwem stoją, ale zapewniamy, że przeprowadzka wcale nie musi być taka straszna. Można zrobić to szybko, łatwo i tanio.

Tomi Trans oferuje profesjonalne przeprowadzki domów. Zajmiemy się:

  • dostarczeniem wszelkich materiałów do pakowania tj. folii, kartonów, taśm itp. oraz pomoc w zapakowaniu przedmiotów
  • przewiezieniem Państwa rzeczy do wyznaczonego miejsca w mieści, kraju czy na świecie
  • zorganizowaniem pomocy przy przenoszeniu rzeczy do nowego domu
  • przewiezieniem rzeczy nietypowych, tj. pianina, fortepianu czy antyków
  • na specjalnie życzenie demontażem i montażem mebli. Jeśli istnieją takie, których nie chcą Państwo zabierać do nowego domu – podejmiemy się ich utylizacji, aby nie przeszkadzały i nie stanowiły problemu przy porządkach w nowym miejscu

Z nami nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo przewożonego załadunku. Nasi pracownicy są specjalnie przeszkoleni w zakresie odpowiedniego pakowania rzeczy, tak, aby podczas przewożenia nic im się nie stało. Ponadto każda przeprowadzka objęta jest ubezpieczeniem. Oznacza to, że na skutek uszkodzenia bądź kradzieży rzeczy, otrzymają Państwo rekompensatę pieniężną.

Ofertę dobieramy indywidualnie do Państwa potrzeb. Dlatego zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia nam swoich oczekiwań. Nie straszne nam żadne wyzwanie.

Jesteśmy przygotowani również na to, aby przyjąć zadania specjalne.

Nasz telefon: 512-443-960