Nikt nie lubi przeprowadzek. Często kojarzą się nam z bałaganem, chaosem. Ta myśl często przyćmiewa radość z takiego wydarzenia, jak przeprowadzka do wymarzonego mieszkania na Mokotowie. Czy właśnie przeniesienie prężnie rozwijającej się firmy do nowej siedziby na Mokotowie. Na szczęście znaleźliśmy sposób na pozbycie się tej uporczywej myśli.

Odpowiedzią na Twoje problemy związane z przeprowadzką jesteśmy My! Zajmiemy się sprawnie i szybko przetransportowaniem Twoich rzeczy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Corocznie organizujemy setki przeprowadzek osób prywatnych i firmowych. Znamy się na tym jak mało, kto. Duże doświadczenie pozwoliło nam na organizowanie szybkich i sprawnych przeprowadzek nie tylko na terenie Mokotowa i okolic, ale również na terenie Polski oraz poza jej granicami!

Przeprowadzki na Mokotowie

przeprowadzka MokotówZ łatwością zapakujemy Twoje rzeczy i odpowiednio zabezpieczmy. Wszelkie niezbędne materiały zaopatrujemy się sami! Przetransportujemy Twoje rzeczy, a jeśli sobie życzysz również je rozpakujemy. Zgodnie z życzeniem klienta możemy zająć się również demontażem i montażem mebli. Jeśli posiadasz zbędne meble, pozbędziemy się ich i zutylizujemy.

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, przechodzą szkolenia z zakresu odpowiedniego zabezpieczenia transportowanych rzeczy. Ponadto każda z organizowanych przez nas przeprowadzek opatrzona jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dlatego też masz pewność, że Twój dorobek znajduje się w dobrych rękach.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: tel. 512-443-960

Warszawa Mokotów