Zawsze marzyłeś o mieszkaniu na Ursynowie i kiedy wreszcie możesz sobie pozwolić na wyśnione gniazdko przeraża Cię myśl przeprowadzki. A powiesz na nowoczesne biuro na Ursynowie, do którego mógłbyś przenieść swoją firmę? Brzmi interesująco, prawda? Strach związany z przeprowadzką możesz odłożyć, zrobimy to za Ciebie!

Oferujemy szybkie i sprawne przeprowadzki na terenie Ursynowa i okolic, a także w całej Polsce. Niestraszne są nam również przeprowadzki poza granice kraju. Przewieziemy Twoje rzeczy, gdzie tylko zechcesz. Bezproblemowo i bez zbędnych ceregieli.

Przeprowadzki na terenie Ursynowa

przeprowadzki UrsynówPrzygotujemy odpowiednie materiały do pakowania. Z doskonałą precyzją i szybkością zapakujemy i zabezpieczymy przewożone rzeczy. Przetransportujemy je we wskazane miejsce, a także rozpakujemy. Istnieje również możliwość zamówienia usługi demontażu i montażu mebli. Masz niepotrzebne meble, które tylko będą zagracały Twoje nowe miejsce zamieszkania czy siedzibę firmy? Nie chcesz ich zabierać ze sobą, ale też nie wiesz, co z nimi zrobić? Pozostaw je nam! Zabierzemy je i zajmiemy się ich utylizacją!

Możesz być spokojny o przewożone przedmioty. Wszystkie przeprowadzki objęte są specjalnym ubezpieczeniem, które chroni je na skutek uszkodzenia. Poza tym nasi pracownicy przechodzą specjalistyczne szkolenia w zakresie odpowiedniego zabezpieczania transportowanych rzeczy.

Zaufaj profesjonalistom takim jak my – zadzwoń 512 443 960 !

Warszawa Ursynów