Żoliborz przeprowadzki Niemal każdy marzy o własnym, najlepiej przestronnym mieszkaniu. Znalazłeś takie, ale czeka Cię przeprowadzka na Żoliborz? Twoja firma wymaga nowego lokum? Poszerzyłeś zakres usług i dotychczasowe pomieszczenie nie wystarcza. Na szczęście udało Ci się wynająć nowe biuro na Żoliborzu, które spełnia wszystkie Twoje wymogi. A co z przeprowadzką? Na szczęście, masz do tego Nas!

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową organizacją przeprowadzek nie tylko na terenie Żoliborza, całej Polski, ale nawet za granicę. Zapewniamy kompleksową obsługę, doświadczonych pracowników. Z największa przyjemnością zapakujemy i przewieziemy Twoje rzeczy w wyznaczone miejsce. Zajmiemy się również ich rozpakowaniem. Bez kłopotu przewieziemy meble, pianino, antyki i inne przedmioty, które w transporcie bywają kłopotliwe. Oferujemy ich pakowanie i bezpieczny transport. Z nami masz pewność, że wszystkie Twoje rzeczy są bezpieczne. Pracownicy szkoleni są z zakresu pakowania. Poza tym każda przeprowadzka objęta jest ubezpieczeniem.

Istnieje również możliwość powierzenia nam starych mebli, jeśli nie chcesz zabierać ich w nowe miejsce. Zajmiemy się ich utylizacją, a Ty pozbędziesz się kłopotu. W sytuacji, gdy chce przewieźć meble ze starego mieszkania do drugiego, podejmiemy się ich demontażu. W miejscu docelowym ponownie je zmontujemy.

Oferujemy konkurencyjne ceny.

Dzięki nam przeprowadzisz się szybko, sprawnie i bez zbędnego bałaganu!

Nasza firma łamie stereotypy. Przekonasz się, że przeprowadzka może być przyjemnością.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: tel. 512-443-960

Warszawa Żoliborz

przeprowadzki Żoliborz
przeprowadzki Żoliborz