przeprowadzki ząbkiJesteś mieszkańcem Ząbek? Czeka Cię przeprowadzka do nowego mieszkania? A może zmieniasz siedzibę firmy? Sama myśl Cię przeraża? To zadanie z pewnością najlepiej jest powierzyć specjalistom, takim jak my!

Zajmujemy się kompleksowymi przeprowadzkami od wielu lat. Na swoim koncie mamy już setki przeprowadzek. Od osób prywatnych, poprzez firmy, na dużych korporacjach skończywszy.

Przeprowadzki na terenie Ząbek

Co oferujemy? Spakujemy Twoje rzeczy, załadujemy je, przewieziemy do miejsca docelowego, a także rozpakujemy. Demontaż, przewiezienie i montaż mebli to również dla nas żaden problem. Jeśli tego oczekujesz, zajmiemy się także utylizacją tych sprzętów, których już nie potrzebujesz. Odpowiednio zabezpieczymy meble, wszelkie sprzętu rtv, agd. Dzięki temu masz pewność, że dotrą na miejsce bez jakichkolwiek śladów uszkodzenia.

Naszym atutem jest również punktualność oraz sprawne i szybkie wykonywanie powierzonego zadania. Dysponujemy doświadczonymi, solidnymi pracownikami, którzy sprawią, że każda przeprowadzka stanie się przyjemnością.

Działamy nie tylko w Warszawie i okolicach, ale również na terenie całej Polski. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Podejmiemy się każdego zadania. Naszą ofertę dopasowujemy również do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby i firmy z Ząbek !

Ząbki