przeprowadzki WolaKupiłeś nowe meble do mieszkania na Woli? Twoja firma rozrasta się w zawrotnym tempie i brakuje Ci miejsca. Postanowiłeś wynająć nowe biuro na Woli, ale martwi się temat przeprowadzki? Teraz problem masz z głowy!

Jesteśmy po to, aby Ci to ułatwić. Zaufaj nam, a problem będziesz miał z głowy.

Przeprowadzki to nasze drugie imię. Specjalizujemy się w organizowaniu przeprowadzek na terenie całej Polski. Bez problemu przeniesiemy Twój dorobek również za granicę. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Rocznie organizujemy setki przeprowadzek zarówno firm, jak i osób prywatnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

W ramach naszej oferty zapakujemy Twoje rzeczy, przetransportujemy je w umówione miejsce, a następnie rozpakujemy. Istnieje również możliwość demontażu i montażu mebli oraz również ich transport. Możesz również powierzyć nam niepotrzebne meble, które zutylizujemy.

Nasze usługi wyróżnia nie tylko ich wysoki poziom, ale również atrakcyjne ceny. Każda przeprowadzka, którą organizujemy, zawiera ubezpieczenie mienia podczas jego transportu, a także chroniące je na wypadek uszkodzenia w domu czy mieszkaniu. Zatem masz 100% pewność, że Twoje rzeczy są bezpieczne i nic się z nimi nie stanie.

Zleć przeprowadzkę specjalistom i przekonaj się, że wcale nie musi być ona udręką. Wręcz przeciwnie – dzięki nam przebiegnie ona sprawnie i stanie się czystą przyjemnością!

Nasz telefon: 512 443 960

Warszawa Wola