przeprowadzki wola Nowy domy – nowe perspektywy. Zapewne znacz uczucie, kiedy wreszcie po wielu remontach, po długiem czasie możesz urządzić się w nowym domu czy mieszkaniu. Niezastąpiona jest również satysfakcja, kiedy musisz zmienić siedzibę firmy, ponieważ rozwinęła się na tyle, że stare lokum jest za małe. Wiesz też, jak trudno jest zorganizować dobrą przeprowadzkę na Wilanowie.

Sama myśl Cię prze przeraża? Zrobimy to za Ciebie!

Oferujemy przeprowadzki na terenie Wilanowa i okolic. Działamy również na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej! Z nami nigdy zmiana miejsca zamieszkania nie była taka prosta. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, więc bez problemu przetransportujemy Twoje meble. Zgodnie z życzeniem klienta, również możemy zająć się ich demontażem i montażem. Posiadasz niepotrzebne meble? Pozostaw je nam. Zajmiemy się ich utylizacją.

przeprowadzki WolaPonadto zapakujemy i przetransportujemy Twoje rzeczy. Dostarczymy odpowiednie materiały, które pozwolą nam odpowiednio zapakować i zabezpieczyć przewożone przedmioty. Nasi specjaliści wiedzą, jak zrobić to odpowiednio i profesjonalnie, aby w trakcie transportu nic nie zostało uszkodzone. Każdy z pracowników przechodzi szkolenie z zakresu odpowiedniego zabezpieczania przewożonych towarów w samochodach dostawczych. Ponadto każda z przeprowadzek, którą organizujemy objęta jest odpowiednim ubezpieczeniem, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu 512 443 960!

Wilanów