Usługi przeprowadzkowe dla każdego

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach przeprowadzkowych na terenie Warszawy i okolic. Szczególnie dużo klientów obsługujemy w dzielnicy Wilanów. Oferujemy szeroki wachlarz usług, który obejmuje przeprowadzki mieszkań, domów oraz biur. Nie ograniczamy się jednak tylko do lokalnych zleceń – realizujemy również przeprowadzki krajowe i zagraniczne. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. To wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że każda przeprowadzka przebiega sprawnie, terminowo i w dobrej cenie.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu 512-443-960

Kompleksowe usługi: od taxi bagażowego do utylizacji mebli

Oprócz standardowych usług przeprowadzkowych, możesz skorzystać z naszych dodatkowych opcji. Firma realizuje też usługi samego transportu – tzw. taxi bagażowe. Posiadamy także w ofercie demontaż i montaż mebli oraz utylizację niepotrzebnych mebli i innych zbędnych przedmiotów. Jest to szczególnie wygodne, gdy chcesz pozbyć się w całości lub części starego wyposażenia przed przeprowadzką.

Oprócz samego transportu mebli oferujemy szereg usług dodatkowych: profesjonalne pakowanie i zabezpieczanie mienia, na życzenie klienta dostarczamy niezbędne materiały do pakowania – pudła, kartony, folie bąbelkowe i folie ochronne. Wyniesienie mienia z lokalu oraz jego rozlokowanie w nowym miejscu to dla nas standard, jak również pakowanie i przewóz przedmiotów wymagających szczególnej uwagi tj. fortepian, pianino, antyki czy kasa pancerna.

 • Przeprowadzki mieszkań
 • Kompleksowe przeprowadzki domów
 • Przeprowadzki firm, magazynów, sklepów, organizacji i instytucji
 • Przeprowadzki krajowe i zagraniczne
 • Usługi transportowe (taxi bagażowe)
 • Transport mebli i innych przedmiotów wielkogabarytowych
 • Usługi lokalne, krajowe i międzynarodowe
 • Dostawa materiałów do pakowania (kartony, taśmy, folie ochronne itp.)
 • Pakowanie i etykietowanie przedmiotów
 • Zabezpieczanie przedmiotów do przeprowadzki
 • Rozbiórka i montaż mebli
 • Utylizacja starych mebli
 • Bezpieczny transport antyków i wartościowych przedmiotów
 • Transport pianin i fortepianów
 • Przenoszenie ciężkich przedmiotów, takich jak sejfy i kasy pancerne
 • Magazyn samoobsługowy typu self-storage
 • Planowanie i koordynacja przeprowadzki, w tym ustalanie terminów i harmonogramów

Bezpieczeństwo i ubezpieczenie OC

W celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa oferowanych usług, każde przyjęte przez nas zlecenie objęte jest odpowiednim ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie obejmuje wszystkie etapy przeprowadzki od pakowania, poprzez transport aż do rozładunku w miejscu docelowym.

Dlaczego Wybrać Naszą Firmę?

Główne atuty naszej firmy to nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również miła i zgrana ekipa, która jest zawsze gotowa służyć profesjonalnym doradztwem. Niewątpliwie docenisz nasze uczciwe i transparentne podejście do kosztów oraz przystępne ceny. Nasza oferta to indywidualne podejście do potrzeb klienta, co obejmuje zarówno transport, jak i wiele dodatkowych usług. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoja przeprowadzka przebiegnie sprawnie i bez żadnych problemów.

Zachęcamy osoby i firmy z Wilanowa do bezpośredniego kontaktu: 512-443-960

przeprowadzki Warszawa Wilanów
przeprowadzki Wilanów

PEŁNE UBEZPIECZENIE

Bezstresowe Przeprowadzki

Przeprowadzki mieszkań, domów i biur, wyceniane są indywidualnie. Zadzwoń lub wypełnij prosty formularz a otrzymasz bezpłatną wycenę.

POLECAJĄ NAS WSZYSCY NASI KLIENCI

Referencje i opinie naszych klientów

Bezstresowe przeprowadzki Wilanów

Nowy domy to nowe perspektywy. Zapewne znacz uczucie, kiedy wreszcie po wielu remontach i po długim czasie możesz urządzić się w nowym domu lub mieszkaniu. Niezastąpiona jest również satysfakcja, kiedy musisz zmienić siedzibę firmy, ponieważ rozwinęła się ona na tyle, że stare lokum jest za małe. Wiesz też, jak trudno jest zorganizować dobrą przeprowadzkę.

Sama myśl o przeprowadzce Cię prze przeraża? Zrobimy to za Ciebie!

Oferujemy przeprowadzki na terenie Wilanowa i okolic. Działamy również na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej! Z nami zmiana miejsca zamieszkania lub prowadzenia firmy jest prosta.