Przeprowadzki BemowoCzy wiesz, że za jedną z najbardziej pracochłonnych czynności podczas remontów budowy domu itp. uważa się… przeprowadzkę? Najwyraźniej nic tak nie zajmuje czasu jak pakowanie, przewożenie i ponowne rozpakowywanie. Mieszkasz na Bemowie i masz podobny problem? Zmieniasz miejsce zamieszkania czy też przenosisz firmę? Przeprowadzka Cię nie ominie, ale możesz pozbyć się kłopotów z nią związanych.

Zaufaj specjalistom takim jak My!

Oferujemy przeprowadzki na terenie Bemowa i okolic. Obsługujemy również wszystkie miejsca w Polsce, a także za granicą. Bierzemy na siebie kwestie zorganizowania przeprowadzki i wszelki wysiłek z tym związany. Wieloletnie doświadczenie oraz przeszkoleni, wykwalifikowani pracownicy pozwalają nam na szybkie i sprawne zakończenie sprawy. Zapewniamy gładką, którą umożliwia nam również sprzęt, który posiadamy. Bez problemu zapakujemy najpotrzebniejsze rzeczy, przetransportujemy je we wskazane przez Ciebie miejsce. Możemy również zająć się meblami, ich montażem i demontażem. Jeśli posiadasz niepotrzebne meble – nie ma sprawy! Zabierzemy je i poddamy utylizacji.

Nie martw się o bezpieczeństwo przewożonego mienia. Każda przeprowadzka jest objęta ubezpieczeniem. Jedno z nich jest tzw. ubezpieczeniem drogowym, czyli podczas transportu, drugie – działa na wypadek uszkodzenia przedmiotów w domu czy mieszkaniu.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, które podlegają negocjacji.

Masz pytania? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu tel. 512 443 960!

Warszawa Bemowo