Zapewne każdy ma takie miejsce w domu, w którym odkłada rzeczy „na później” czy te, które „mogą się jeszcze przydać”. Najczęściej jest to piwnica, strych, kotłownia, garaż itp. Nierzadko takie pomieszczenie zmienia się w tzw. rupieciarnię. Przeprowadzka to dobry czas, aby zając się opróżnianiem i porządkami właśnie i w takim miejscu.

Zacznij od zdecydowania, które przedmioty należy wyrzucić. Może się okazać, że wiele przedmiotów, które znajdują się w Twojej piwnicy czy na strychu jest popsutych, nieużytecznych i już dawno powinni zostać posłane na śmietnik. Zajmij się ich wywózką. Niektóre z nich być może będą wymagały wywiezienia do utylizacji, np. stare telewizory czy inne elektroniczne sprzęty. Potem pójdzie już znacznie łatwiej.

Kolejny etap, to zdecyduj, które przedmioty nie są Ci potrzebne, ale może ktoś inny się z nich ucieszy. Mogą to być meble, stoliki, ławy, dywany. A może masz niepotrzebne biurko? Jeśli jest w dobrym stanie, z pewnością odsprzedaż je albo podarujesz komuś innemu. Możesz zorientować się czy ktoś ze znajomych nie byłby nim zainteresowany albo po prostu wystaw ogłoszenie w Internecie.

Teraz czas na zdecydowanie, które z rzeczy chcesz zabrać ze sobą. Zapewne rowery czy inne sprzęty, przydadzą się również w nowym miejscu zamieszkania. Wyciągnij je z piwnicy czy ze strychu, odpowiednio zabezpiecz, aby nie uszkodziły się w transporcie.

Oferujemy tanie przeprowadzki na terenie Warszawy i okolic.