Zapewne jesteś posiadaczem luster, kieliszków i innych elementów ze szkła. Drobne, delikatne elementy mogą być kłopotliwe przy pakowaniu. Takie przedmioty wymagają szczególnego traktowania. Podczas przeprowadzki nietrudno o chwilę nieuwagi. To z kolei może zakończyć się potłuczeniem szklanych elementów. Zwłaszcza, jeśli jest ich dużo, zabezpieczenie ich przed zniszczeniem może zająć trochę czasu. Powinieneś wiedzieć, że warto poświęcić im odrobinę uwagi, aby dokładnie je zapakować i mieć pewność, że nic złego się z nimi nie stanie w transporcie czy podczas ich przenoszenia.

Dobrym sposobem na zabezpieczenie luster i szyb jest naklejenie na nich dużego „X” z taśmy malarskiej. Co prawda nie zapobiegnie to stłuczeniu się lustra, ale chroni je przed wstrząsami i utrzyma w ramie w razie przemieszczania się przedmiotu w bagażniku. Aby jednak nie uległo ono stłuczeniu warto owinąć je stretchem. Kieliszki, szklanki i inne szklane akcesoria najlepiej poukładać w kartonie, dokładnie owinąć w folię bąbelkową. Pomiędzy szczelinami powciskaj stare gazety, tak, aby przedmioty były nieruchome. W transporcie nie będą obijały się o siebie, a co za tym idzie, bezpiecznie dojadą na miejsce.

Jeśli nie wiesz, jak dokładnie zabezpieczyć przedmioty, pozostaw to firmie przeprowadzkowej. Specjaliści wiedzą, jak zapakować przedmioty, aby nie pozostały uszkodzone w transporcie i podczas przenoszenia. Przechodzą specjalnie szkolenia w tym zakresie. Firma przeprowadzkowa dostarczy również niezbędne materiały do ich zapakowania.

Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą przeprowadzek na terenie Warszawy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznanie się z naszą kompleksową ofertą przeprowadzek na terenie Warszawy. Organizujemy przeprowadzani na ternie całej Warszawy i okolic: przeprowadzki Ursynów