tanie przeprowadzkiPlanują Państwo zmianę mieszkania? Państwa firma wymaga nowego biura? Właściwie to już zostało znalezione nowe lokum, pozostaje tylko przeniesienie części rzeczy. Konieczna jest przeprowadzka za granice? Zmieniły się plany. Poszukali Państwo mieszkania, domu, znaleźli lepiej płatną pracę w innym zakątku świata. A może po prostu Państwa firma wymaga otwarcia nowego oddziału w innym państwie? Bez względu na okoliczności potrzebna będzie szybka i tania przeprowadzka.

Profesjonalnie zorganizujemy każdą przeprowadzkę. Zajmujemy się tym od kilkunastu lat. Przez ten czas zorganizowaliśmy setki, a może nawet tysiące przeprowadzek zarówno na terenie kraju, jak i za granicę. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób indywidualnych, ale również firm, które potrzebują szybkiej i taniej przeprowadzki. Swoją pracą udowadniamy, że przeprowadzka nie jest wcale taka zła i można zrobić to sprawnie i bezproblemowo.

Mamy bogatą ofertę, która wciąż jest poszerzana o nowe opcje.

Oferujemy:

  • dostarczanie materiałów niezbędnych do pakowania (takich jak taśmy, kartony, folie bąbelkowe itp.)
  • pomoc przy pakowaniu rzeczy. Nasi pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenia w zakresie pakowania. Dzięki temu wiedzą, jak zabezpieczyć poszczególne przedmioty, aby bezpiecznie dotarły do celu
  • pomoc przy załadunku i rozładunku oraz wnoszeniu
  • demontaż mebli w starym mieszkaniu, biurze itp. i ich montaż w nowym miejscu
  • przewożenie nietypowych i cennych rzeczy, np. pianina, fortepiany, antyki. Zajmiemy się również ich odpowiednim zabezpieczeniem

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Każda z organizowanych przez nas przeprowadzek ma wykupione ubezpieczenie, które chroni Państwa rzeczy. W przypadku ich kradzieży czy uszkodzenia otrzymają Państwo odszkodowanie.

Przyjmujemy wszelkie nietypowe zlecenia, spełniamy indywidualne prośby klientów. Mają Państwo pytania?

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości:

512-443-960