przeprowadzki centrumPrzeprowadzka to ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny i firmy. Czy Ty również planujesz zmianę miejsca zamieszkania? Przenosisz siedzibę firmy? To świetnie! Ty ciesz się na nadchodzące zmiany, a my zajmiemy się resztą.

Przeprowadzki domu, mieszkań

Wiemy, że nie zawsze dysponujesz odpowiednią ilością czasu i przeprowadzka może być dla Ciebie dużą zmorą. Nie tylko ze względu na czas, jaki musisz poświęcić, ale również z powodu nadmiarów obowiązków, które jej towarzyszą. My jesteśmy specjalistami, którzy opanują poszczególne te elementy. Przekonasz się, że przeprowadzka nie jest niczym strasznym i może pójść szybko i sprawnie. Oszczędzamy nie tylko Twój czas, ale również siły. Bez względu na to, gdzie planujesz przeprowadzkę, czy w tym samym mieście, na terenie Polski czy nawet za granicę – zorganizujemy ją z przyjemnością.

Demontaż i montaż mebli

Nasza wyszkolona ekipa zajmie się nie tylko dostarczy materiały do pakowania i zajmie się zabezpieczaniem i pakowaniem najpotrzebniejszych rzeczy. Pracownicy przechodzą szkolenia z zakresu odpowiedniego zabezpieczania mienia. Możesz jej powierzyć również demontaż mebli, jeśli istnieje taka potrzeba. Specjaliści również zmontują je w nowym domu czy mieszkaniu. Masz meble, których nie chcesz ze sobą zabierać? Pozostaw je nam! Zutylizujemy je.

Przeprowadzka firmy

przeprowadzki domów

Wiele osób na samą myśl jest przerażona tym, co je czeka. Przeprowadzka firmy zajmuje znacznie więcej czasu niż prywatna. To logiczne z punktu widzenia rzeczy, które masz do przewiezienia. Dla nas nie ma zleceń niemożliwych! Zajmiemy się tym z łatwością. W przypadku przeprowadzek firmowych kluczowa jest szybkość i staranność. Tylko ona jest w stanie zapewnić przedsiębiorstwu normalne funkcjonowanie. Oferujemy przeprowadzki firm na terenie całej Polski. Zapewniamy bezpieczeństwo i porządek transportowanych rzeczy. Zapewniamy transport towarów w wyznaczone przez Państwa miejsce. Naszym atutem jest punktualność. Dlatego nie musisz się martwić, że coś pójdzie nie tak, a przeprowadzka nie zostanie przeprowadzona na czas.
Jedynie 1,2 zł – za każdy kolejny kilometr powyżej 150 km!
Oferujemy również pomoc w zakresie pakowania i ładowania towarów do ciężarówki. Bezpieczeństwo gwarantuje również ubezpieczenie drogowe i takie, na wypadek uszkodzenia mienia w domu czy mieszkaniu.

Postaw na profesjonalizm

Jeżeli chcesz mieć pewność dobrego wykonania przeprowadzki, a przy tym być spokojny o to, że wszystko zostanie zorganizowane szybko, sprawnie i na czas – postaw na nas! Odciążymy Cię, organizując materiały do pakowania, zajmując się ich zapakowaniem, załadowaniem, przetransportowaniem, rozładowaniem. A Ty znajdziesz czas, na inne obowiązki!

Zaufaj profesjonalistom takim jak my – zadzwoń 512 443 960 !

przeprowadzki warszawaprzeprowadzki mieszkań