Jeśli wynajmujesz mieszkanie czy dom, to w pierwszej kolejności powinien wiedzieć o Twojej przeprowadzce obecny właściciel. Zwłaszcza, jeśli chcesz wypowiedzieć umowę. Zapewne obowiązywał Cię będzie okres wypowiedzenia uzgodniony w podpisanej umowie. Warto, więc zrobić to już dużo wcześniej. Ponadto powinieneś o wyprowadzce poinformować: Urząd Skarbowy, Urząd Pocztowy, Urząd Pocztowy, ZUS, Bank, Kasę Chorych, firmę ubezpieczeniową, gazownię, zakład energetyczny, kablówkę, firmę telekomunikacyjną itp. Poinformuj instytucje o wyprowadzce i podaj nowy adres zamieszkania. Przekierowanie korespondencji jest jedną z najważniejszych rzeczy i jedną z pierwszych, które powinieneś zrobić przed rozpoczęciem przeprowadzki. Niektóre z nich mogą wymagać czasu, więc warto zgłosić taki fakt już nawet kilka tygodni wcześniej. Być może demontaż kablówki i montaż w nowym miejscu może wymagać trochę czasu ze względu na np. dostępność montera.

Dobrym pomysłem jest również wzięcie na czas przeprowadzki urlopu. Wówczas będziesz miał więcej czasu na urządzenie się w nowym miejscu. Ustal również termin przeprowadzki z firmą przeprowadzko-wą Tomi Trans. Dobrze zorganizowany plan pozwoli Ci na bezproblemowe przygotowanie przeprowadzki. Postępuj według harmonogramu i trzymaj się wszystkich punktów. Dzięki temu przeprowadzka nie będzie taka straszna, a stanie się przyjemnością. A co najważniejsze przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą przeprowadzek na terenie Warszawy. Organizujemy przeprowadzani na ternie całej Warszawy i okolic: przeprowadzki Bemowo