Przeprowadzki centrum Warszawa, Żoliborz

Przeprowadzki prywatne

Przeprowadzka to duże wydarzenie w życiu każdej osoby lub rodziny. Nasza firma jest po to aby oszczędzić naszym Klientom całego trudu i stresu z tym związanego. Wiemy jak bardzo męczące mogą być dla Państwa przeprowadzki, ile wymagają wysiłku, jak ciężko jest je zorganizować. My jesteśmy specjalistami, którzy mają opanowane wszystkie elementy i oferują przeprowadzki tanio. Zapewniamy gładką i bezbolesną przeprowadzkę. Oszczędzamy Państwa cenny czas i siły. Nasze doświadczenie, sprzęt i ludzie pozwalają wykonać wszystko o wiele szybciej i o wiele lepiej. Oferujemy kompleksową pomoc:

    • Przeniesiemy meble – Tanio
    • Zapakujemy najpotrzebniejsze rzeczy – Tanio
    • Bezpiecznie przewieziemy – Tanio

 

    Tanie przeprowadzki mogą być dniem, w którym będziecie Państwo czuli spokój.

Tanie przeprowadzki centrum Warszawy i Żoliborz

Przeniesienie firmy do innej siedziby to bardzo newralgiczny moment. Kluczowa jest szybkość i staranność, które zapewnią przedsiębiorstwu normalne funkcjonowanie w nowym miejscu. Warunki pracy z poprzedniego biura trzeba odtworzyć w nowym. Wszystko to czyni, że przeprowadzka firmy to zadanie dla profesjonalistów. Wychodzimy więc z propozycją dla wszystkich przedsiębiorstw na terenie Polski. Gwarantujemy, że cały proces fizycznego przeniesienia firmy będzie szybki i bezbolesny. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i porządku transportowanych rzeczy oraz ich odpowiednie ulokowanie w nowym miejscu. Tak aby dać Państwu psychiczny komfort – trudy przeprowadzki są w pełni rozłożone po naszej stronie.
Jedynie 1,2 zł – za każdy kolejny kilometr powyżej 150 km!

Transport towarów Warszawa

Oferujemy Państwu transport towaru we wskazane przez Was miejsce. Dostarczymy go zachowując należyte środki bezpieczeństwa ładunku. Przywiązujemy przy tym dużą wagę do punktualności – wszystko będzie na czas . Możemy zaoferować Państwu także pomoc w zapakowaniu oraz załadowaniu towarów do ciężarówki. Wszystko to jesteśmy w stanie wykonać za atrakcyjną cenę. TOMITrans jest więc wyborem dla rozsądnych i przedsiębiorczych ludzi.

Bezpieczeństwo mienia Warszawa

Bezpieczeństwo powierzonego mienia jest dla nas sprawą priorytetową. W trakcie przeprowadzki powierzone mienie jest zabezpieczone przez osobami postronnymi. Nasz personel jest szkolony w kwestii zabezpieczeń towarów w samochodach dostawczych.

Każda przeprowadzka jest objęta stosownym ubezpieczeniem drogowym oraz także ubezpieczeniem na wypadek uszkodzenia mienia w domu czy mieszkaniu.

Usługi specjalne

Montaż/demontaż, utylizacja mebli

Przeprowadzka wymaga nieraz demontażu, a nawet wyrzucenia pewnych rzeczy. Dla osób, które nie mają w tym wprawy jest to znaczący trud. Tym bardziej, że zdemontowane meble trzeba ponownie złożyć w nowym miejscu. Czynność ta może być naprawdę czasochłonna i kosztować wiele stresu. Dla nas jest to codzienne zajęcie. Z dużą starannością i uwagą zarówno zdemontujemy meble, jak i dokładnie je złożymy. Dajemy Państwu pewność, że Wasz dobytek będzie taki sam jak na dzień sprzed przeprowadzki. A jeżeli – co często się zdarza – uznacie, że niektóre meble straciły już dla Was wartość użytkową – pozbędziemy się ich.

Zleć to profesjonalistom

Profesjonalne przeprowadzki to proces jaki najlepiej zlecić doświadczonej i godnej zaufania firmie. Jeżeli chcemy mieć pewność dobrego wykonania i uchronić nas i mienie przed konsekwencjami błędów wynikających z naszej niewiedzy to należy zlecić przeprowadzki doświadczonym osobom. Profesjonalna firma wykona przeprowadzki szybko i sprawnie. Firma dostarczy materiały do pakowania i zapakuje mienie w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniem. Doświadczenie firmy może uchronić nas przed zniszczeniem rzeczy kruchych jakie należy zabezpieczyć w specjalny sposób. Jeżeli należy transportować mienie na odległości kilkuset kilometrów, doświadczenie w pakowaniu profesjonalnej firmy jest niezbędne do prawidłowej przeprowadzki